Objavljen: 11.07.2024.
Zadnji rok prijave: 21.07.2024.
Stupanj obrazovanja: SSS/VŠS/VSS
Lokacija: Virje
Vrsta posla: Stalni radni odnos

Ako misliš da se pronalaziš u ovom opisu slobodno nam se javi !

Opis posla

– vođenje poslova u izgradnji telekomunikacijske mreže
– suradnja s vanjskim izvođačima
– koordinacija u izradi tehničkih rješenja
– rad s projektnom dokumentacijom
– potvrda tehničkih rješenja, pregled i potvrda proračuna
– izrada tehničkih izvješća
– izrada analiza i izrada izvješća
– izrada ponuda, obavljanje drugih poslova prema uputama nadređenog
– koordinacija s unutarnjim i vanjskim dionicima tijekom izgradnje
– unaprjeđenje procesa
– mjesto rada je Virje uz terenski rad ovisno o području izvođenja projekta (kontinentalna HR)

Uvjeti

– najmanje 1 godina odgovarajućeg stručnog iskustva kao voditelj u poslovima niskogradnje, po mogućnosti u izgradnji telekomunikacijskih mreža
– visok stupanj točnosti i dosljednosti, samoinicijativa, fleksibilnost, korektnost
– dobre komunikacijske vještine i osposobljenost za timski rad
– sposobnost obrade, analize i sintetiziranja različitih složenosti, izazova i zahtjeva u jedinstveni projekt – odabir pravog modela i pristupa
– usmjerenost na rezultate
– iskustvo u radu s GIS alatima (QGIS, CAD, …)

Očekujemo:
– poželjno iskustvo u vođenju tima
– poznavanje stranog jezika
– poznavanje relevantnih propisa iz djelokruga rada
– profesionalnost u radu i odgovornost za vlastiti rad
– ekonomično postupanje sa sredstvima i predmetima rada
– organizacijske sposobnosti, komunikativnost, preciznost
– područje stručnog obrazovanja: telekomunikacije, elektrotehnika, graditeljstvo

Što nudimo

– stalni radni odnos uz probni rok 6 mjeseci
– mogućnost rada na većim projektima s iskusnim timom
– mogućnost osobnog razvoja
– certificiranje i obrazovanje
– nagrade za učinak

    Vaši podaci

    Prilozi